Współpraca

Jestem otwarta na propozycje współpracy. Jeżeli chciałbyś, abym na łamach swojego bloga umieściła Twój tekst, to napisz do mnie na maila imię.nazwisko@gmail.com. Jeżeli weźmiesz sobie poniższe rady do serca, to będę bardzo wdzięczna:

  • byłoby wspaniale, gdyby temat został przedstawiony w sposób możliwie obiektywny – czyli taki, który nie jest tendencyjny; nie oznacza to jednak, że wyrażanie własnej opinii jest zabronione – każda opinia jest cenna, jeżeli tekst nie jest pod nią tworzony, lecz jest naturalną konsekwencją przedstawionych informacji po ich interpretacji przez autora.
  • do tekstu będą dołączone źródła – przynajmniej jedno sprawdzone, wiarygodne źródło; mogą to być książki, gazety, czasopisma, filmy, audycje i im podobne.
  • treść będzie zgodna z ogólnie przyjętymi kanonami kultury – bez wulgaryzmów, obraźliwych zwrotów, krzywdzących stereotypów (chyba, że tematem tekstu będzie ich etymologia).

Możesz także, jeżeli nie czujesz się asem pióra, przesłać sugestię tematu wraz z materiałami (opcjonalnie). Zostanie on wtedy w najbliższym możliwym terminie zrealizowany.

Do tej pory współpracowałam z: